Історія кохання: Альонка та Ігор

   Обійняти! Здавалося б, звичайна річ, для багатьох уже буденність. Проте дехто чекає цього довгими місяцями, а при зустрічі бракує слів. Хочеться просто подивитися в очі… пригорнути до себе… міцно обійняти!

   Так дійсно буває! І саме так було в історії Альонки та Ігора. Це один із її ключових моментів. Але про решту ми говорити не будемо, занадто трепетно та свято до них ставляться наречені. Тож нехай все залишиться лише для них двох. У їх думках та спогадах...

    Наша команда дуже вдячна Вам, що відкрилися, довірилися та дозволити доторкнутися до найціннішого. Лише завдяки такому рівню довіри весільний день був дійсно схожим на казку – надзвичайно зворушлива церемонія, чарівні мелодії саксофону, найщиріші слова вдячності батькам, небесно-гарний перший танець, танцювальні флешмоби з подружками  та друзями, зворушливе Love Story і, звичайно ж, загальна атмосфера, де кожному гостю було легко, приємно та комфортно!

 

   А ще, це весілля було дуууууже гарним! Величезні смарагди, створені власноруч Яною Матвієнко та Іриною Терновською спеціально до цього весілля, золоті вазони та багато квітів. Ми дуже довго працювали над декором і тричі змінювали загальну концепцію, але результат вразив усіх!

 


Ведуча – Аліна Познанська

КоординаціяНадія Пушкар

Відео – Vivat PROduction

Фото – Олександр Варуха

Декор - Яна Матвієнко та Ірина Терновська

 

   Дорогі Альонка та Ігор, бажаємо Вам пронести свої почуття через все життя! Будьте щасливими і ніколи не втрачайте свого позитиву!


Write a comment

Comments: 0