Історія кохання: Оля і Вітя

   Доля сама обирає час і мить, коли у наше життя приходить кохання. Вона не запитує нашого дозволу і не цікавиться, чи ми уже готові. Так було і шість років тому. Мимовільно зустрівшись, Оля і Вітя відчули, що всередині щось «йокнуло». І, прийнявши тоді рішення бути разом, вони провели щасливих шість років у статусі хлопця і дівчини. На життєвому шляху для них випало багато випробувань, які долати легше було разом; був час, коли відстань між ними була у тисячі кілометрів. І після однієї з подорожей коханої Вітя зрозумів, що хоче залишити Олечку поряд на все життя і більше ніколи не відпускати! І прямо на при зустрічі з потяга на вокзалі зробив омріяну пропозицію.

    Їх весільний день був особливим і надзвичайно відповідальним для нас! Адже Олечка і Вітя - надзвичайно щира і по-справжньому любляча пара! Це відчули всі! А участь у церемонії сестрички Міланки, яка розсипала пелюстки троянд, братика Богдана, який підносив обручки, батьків та бабусі зробила її ніжною, душевною та сімейною! 

   Вечір у ресторані став особливим для всіх завдяки атмосфері, яка там панувала. Гості від душі веселилися та запалювали та танцполі разом з Аліною Познанською та Олександром Кириченко, вражаючим був східний танець від Діани Bastet, гості отримали легкий шок, коли старший не втримав торт, але, дізнавшись, що то був муляж, з великою радістю зустрічали справжній. Ніжні моменти: винна церемонія, перегляд Love story, перший танець молодят – наповнили вечір лірикою.

 


Ведуча – Аліна Познанська

КоординаціяНадія Пушкар

Відео – Vivat PROduction

Фото – Олександр Варуха

Декор - агенція "Рай"

 

   Наша команда вдячна Олі та Віті, що дозволили нам стати частинкою їх історії та довірили священний ритуал – організацію народження своєї сім’ї! Ми зичимо вам величезного кохання, троє діток та будинок з каміном (як ви мрієте).


Write a comment

Comments: 0