Історія кохання: Валя та Олег

   Відчути, що поряд з тобою твоя людина, хотіти кохати і оберігати її все своє життя, мріяти про спільний дім і діток – це найбільше щастя! Це – сенс життя для Валечки і Олега!

   Більше шести років тому, вступивши до одного вузу та навчаючись в одній групі, маючи можливість кожного дня бачитися, вони не розуміли, що поряд людина, про зустріч із якою мріяли так давно. І добре, що іноді Доля може взяти все під свій контроль! І тоді випадкові зустрічі поглядами, мимовільні дотики рук переростають у щось величне і священне, у те почуття, про яке раніше читали у книжках, у справжнє Кохання!

   Той зимовий вечір у лісі назавжди змінив їх життя, а одна відповідь «так» поєднала дві долі міцним коханням. Валя все життя мріяла про мужнього чоловіка поряд, який зможе її розуміти та захищати, обнімати у важкі хвилини та завжди заспокоювати, враховувати її жіночі слабкості та сильно любити! Олег виявився саме таким! Він же мріяв про чуйну та ніжну принцесу, яка його надихатиме та мотивуватиме. І, зустрівши Валю, відразу відчув, що це його половинка!

   Разом вони – цікава та запальна пара, абсолютно не стандартна, це буря емоцій та вибух почуттів. Тому їх весілля не могло бути шаблонним. Для початку тематика – однозначно фото! Тут думати довго не довелося, адже селфі-палка з ними навіть у магазині.

   Для молодят надзвичайно важливе значення має сім’я. Наша команда, знаючи про це, підготувала особливу церемонію: подяка батькам, подарунок для майбутніх діток, фото-колаж із весільних фото батьків та молодят. Атмосфера тепла, щирості та справжньої любові огорнула не лише щасливе подружжя, а і всіх гостей!

   Святковий банкет був настільки насиченим, драйвовим та одночасно душевним, як і саме подружжя! Ми захоплювалися чудовими нотами скрипки у виконанні Каті Мірошниченко в подарунок від нареченої для коханого, розважалися з мімами, робили коктейль з Ігорем Никоненко, танцювали з Пандою, дивилися дебютне love story наших молодят від Vivat Production, насолоджувалися фаєр-шоу від арт-групи Конкордія. І ще - багато зворушливих моментів, які не дозволять нікому забути цей день!

 


Ведуча – Аліна Познанська

КоординаціяНадія Пушкар

Відео – Vivat PROduction

Фото – Олександр Варуха

Декор - агенція "Рай"

 

   Другий день святкування в українському стилі був веселим, емоційним та запальним у кращих національних традиціях!

   Наша команда щиро вдячна Валечці та Олегу за довіру, натхнення та велику дружбу, яка є зараз! Бажаємо Вам величезного кохання на все життя, а ми завжди готові створити ще одну казку для вас!


Write a comment

Comments: 0