Історія кохання: Альонка і Гена

   Кохання – це неземне почуття і приходить воно завжди несподівано. Можна багато працювати, віддаючи себе повністю роботі,  але воно нас обов’язково знайде і повністю змінить життя. Як і сталося у нашої пари: один телефонний дзвінок – ніби ділова серйозна розмова, коли Гена запросив Альонку на тренінг до Полтави. А ті кілька днів стали незабутніми!  

 

  Пізніше було перше побачення у «Золотому дукаті», піклування про кохану, коли вона хворіла, величезний букет квітів на День народження, освічення у коханні і така омріяна пропозиція, прямо на концерті Океану Ельзи. Тоді вони пообіцяли один одному все життя бути разом і почали планувати Свій Найголовніший День!

    І ми щасливі від того, що одними з перших вони відкрили двері event-агенції «Vivat!». Ми разом мріяли, креативили, хвилювалися та докладали максимум зусиль, аби вийшла справжня казка! І результат був вражаючим – надзвичайно ніжна весільна церемонія, де всі затамували подих, як тільки побачили чарівну наречену у супроводі тата. Це перша пара, у якої свідками народження їх сім’ї були не тільки найближчі родичі та друзі, але і найближчі тваринки – маленька кішечка Буся. Церемонія плетіння власної історії кохання, передача прізвища молодшому братику, подяка батькам і, звичайно ж, обітниці любити та оберігати один одного все життя дали змогу усім гостям проникнутися атмосферою любові та повірити у диво!

 


Ведуча – Аліна Познанська

КоординаціяНадія Пушкар

Відео – Vivat PROduction

Фото – Олександр Варуха

Декор - агенція "Рай"

 

   Незабутнім святковий банкет зробили танцювальні флешмоби за участю всіх гостей, чуттєві церемонії, запальний гурт Кайа та самі молодята. Адже ніщо так не надихає – як справжнє щасливе кохання!

   Дорогі наші Альонка та Гена, ми вдячні вам, що довірили нам Ваш День! Від усього серця бажаємо такого ж щирого кохання, як є зараз, на все життя! Нехай воно буде казковим!


Write a comment

Comments: 0