Історія кохання: Люда і Діма

 Справжнє кохання – це інший світ. Там немає нічого матеріального, там немає місця для сварок і образ, там не потрібно говорити… Є тільки очі, погляди, губи, серця… є тільки двоє!

   Зустрівшись три роки тому, Люда та Діма відразу відчули, що більше ніколи не відпустять один одного. Вони зрозуміли, що все життя можна поділити на «до» і «після», що тепер у них є свій власний «світ», де панує справжня Любов!

   4 березня стало для них особливою датою – вони відчули справжнє кохання! А попереду було багато подорожей, спільні сніданки та вечері, знайомство з батьками, і головне – весільний день! 

 

   Пів року ретельної підготовки, вибір омріяної сукні, приємне хвилювання всередині… Нам, команді event-агенції «Vivat!», надзвичайно приємною і важливою стала їх довіра! Саме тому – чутлива церемонія, побудована на історії кохання Люди та Діми, атмосфера, наповнена їх чистим і щирим почуттям, подяка батькам та вибачення за дитячі шкоди, слова благословення, ніжна церемонія «Ангел» у подарунок для майбутніх діток і перша сімейна справа – гірка шампанського.


Ведуча – Аліна Познанська

КоординаціяНадія Пушкар

Відео – Vivat PROduction

Фото – Коля і Карина Шепель

 

   Бенкет у ресторані був не менш насиченим та чуттєвим: вражаючий перший танець молодят, флешмоб за участю всіх гостей, створення сімейного гніздечка та запалювання сімейного вогнища – це і багато іншого створювало атмосферу щирості, легкості та шаленого кохання!

   Дорогі наші Людочка та Діма, дякуємо за довіру та віру у справжнє високе почуття! Ми щасливі, що стали частинкою вашої історії та створили для вас незабутню казку!


Write a comment

Comments: 0