Історія кохання: Оленка і Вова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Їх історія почалася 12 років тому. Тоді, коли ще зовсім юний, але мужній та сміливий 13-річний хлопець Вова запросив на повільний танець тендітну дівчинку Оленку, якій було всього 12. І хоч позаду було два роки танцювальної школи, де разом займалися, ЦЕЙ танець для обох став особливим! Тоді, сором’язливо дивлячись в очі партнеру, вони не думали ні про що. А тим більш не здогадувалися, що почалася нова історія кохання, що вони більше не розлучатимуться, а через 12 років з гордістю та ще більшим коханням назвуть один одного Чоловіком та Дружиною!

   20 липня 2016 року стало головним днем у календарі їхнього життя. Вони не просто сказали «так» і взяли спільне прізвище, вони об’єднали дві щасливі родини в одну, ще щасливішу! Чуттєва церемонія, абсолютно нешаблонна для нашого суспільства: лише батьки, найближчі родичі та старші свідки. Благословіння батьків, слова подяки від дітей, обітниці любити та оберігати свою другу половинку… все було сплановано так, що всім вдалося відчути та пронести крізь себе це найсвятіше почуття, дароване людині Богом!


Церемонімейстер – Аліна Познанська

КоординаціяНадія Пушкар

ВідеоАртем Познанський

ФотоОлександр Варуха та Наталія Дрьомова

Декор – Студія VIP-декору «I do»

   А перед церемонією – ранок нареченої в лісі, де було підготовлено декілька фотолокацій: для нареченої та для першого сімейного ранку новоствореної сім’ї.

   Ця історія дозволяє вірити в чудеса та реальність казок і надихає нас творити казку для вас, дорогі наші молодята! Команда Event-агенції «Vivat» вдячна, що ви впустили нас до своєї родини і дозволили створити цей незабутній день!


Write a comment

Comments: 0