Місяць фан-зони UEFA2016 в Сумах

Футбол – це гра мільйонів! У неї грають незалежно від віку, національності та кольору шкіри. Це гра, яка здатна об’єднати та зібрати в одному місці різних людей. Саме це і сталося цього року у м. Суми. Подія, котра сколихнула весь світ – Євро-2016, змотивувала створити Фан-парк і в нашому місті. Цілий місяць на своїй території всіх радо приймав ТРЦ «Мануфактура», за що величезну подяку від імені всіх  футбольних фанів хочеться висловити особисто директору Володимиру Лободіну.

Кожен день – нові матчі; кожен матч – новий результат; кожен результат – нова історія… історія для збірної, для вболівальників, для всього світу! Емоції, які існували тільки там і тільки в ту мить; адреналін, що переповнював кожного; драйв, який панував серед нас.

Сумчани зрозуміли, що не потрібно бути до мозку кісток футбольним фанатом, аби було цікаво та весело на фан-зоні. Постійні розваги, різноманіття конкурсів від Аліни Познанської, Надії Пушкар, Антона Проценка та Анатолія Бондаря, виступи танцювальних колективів, вокальні номери, кращі музичні гурти нашого міста – це все, що нам дарував футбольний парк. Разом з нами були танцювальна школа Dance School SOL, танцювальний колектив Joy, вокалісти Марина Капля та Віта Білоброва, танцювальна школа HAVIN' FUNK, танцювальна школа D - STAR, City dance studio CDS, гурти: DANCE-BAND, «Незаменимых нет»,  Nі No та КАЙЯ.

Для нашого міста - це була нова історія, за ідею якої і організацію втілення безмежна подяка управлінню молоді та спорту СОДА, СМР, Федерації футболу Сумщини, ТРЦ «Мануфактура» та генеральному медіа-партнеру – компанії СТВ.

Також від event-агенції “ViVat!” хочеться сказати велике ДЯКУЄМО за довіру нам у реалізації цієї ідеї та плідну співпрацю! Сучасні молодіжні експерименти – це круто!

 

Write a comment

Comments: 0