ЗНАЙДИ СЕБЕ! - День молоді 2016 в Сумах

День Молоді для нашого міста – це не просто окреме свято, це дійсно платформа для розвитку, це майданчик для демонстрації власних талантів і можливостей, це шлях до реалізації.

Цього року 26 червня вже традиційно зібралися в парку імені Кожедуба. Святкування почалося із самого ранку спортивними змаганнями, іграми та нагородженням кращих спортсменів в рамках Олімпійського дня! Після обіду на всіх чекали конкурси, майстер-класи, дитячі аніматори, цікаві фотозони, місця для відпочинку, хендмейд, фудкорт, сімейні розваги. Основну увагу на собі зосередила зона основної сцени, де виступали танцювальні колективи, кращі вокалісти, найкрутіші рок-гурти, де розважали жартами та файними конкурсами ведучі заходу Аліна Познанська та Олексій Прийменко. Свято закінчилося феєричним файер-шоу від шоу-проекта «Конкордія».

На цьому Дні Молоді точно зібралася вся молодь нашого міста. Хто брав участь в організації, хто представляв окрему зону, інші демонстрували свої таланти або ж були просто глядачами.

Event-агенція “ViVat!” висловлює величезну подяку організаторам (управлінню молоді та спорту СОДА та Сумському міському центру дозвілля молоді) за довіру, співпрацю та втілення таких класних проектів у м. Суми!

Write a comment

Comments: 0