Історія кохання: Юлія та Володимир

Кажуть, що Всесвіт слідкує за кожним нашим словом, аби матеріалізувати його. Особливо, коли це сказано дуже рішуче.

Так трапилося в нашій наступній історії...

Володимир. Сильний, сміливий, рішучий, харизматичний. Якось у нічному клубі він побачив Юлю – маленьку, симпатичну, тендітну. Тоді спрацювала якась магія, бо Володимир сказав своєму товаришеві: «Мені дуже сподобалася ця дівчина – і я на ній одружусь!»


ведуча – Аліна Познанська

вокал – Олександр Кириченко

Особистого знайомства у той день не відбулося. Через те, що наші герої жили у різних містах, спілкування почалося у соцмережах. Володимир повільно, але наполегливо стукав до Юліного серця. І Юля подумала «Чому б ні!». Назавжди лишиться в пам’яті концерт гурту «Руки Вверх» і перший спільний танок під пісню «Я не отдам тебя никому!». Так і сталося. За 2,5 роки вони гарно вивчили один одного і згодні з тим, щоб відкриватися і розвиватися надалі. Вона полюбила футбол, бо він фанатіє від нього, а він спокійно ходить на шопінг, бо це улюблена справа Юлі! Вони готові кохати все життя, роблячи кожну мить разом найщасливішою!


Весільна церемонія пройшла дуже чуттєво, а банкет весело, драйвово і щиро. Не було шоу-програми, тільки живий вокал від Олександра Кириченка. Але додаткових «перья и дыма» потріббно не було. Разом з друзями ми підготували танцювальний флешмоб, друг подарував круту пісню (ми допомогли зовсім трішки), ігри та конкурси проходили на одному диханні – адже кожен гість був учасником процесу, а не просто глядачем. У кінці вечора всі загадали бажання, пустивши свічки на воду. Мами запалили сімейне вогнище, а в небо злетіли сяючі кульки мрій.

Кожне весілля закінчується традиційно з обіймашками з молодятами. І в цих обіймах все – вдячність моя за довіру, їхня – за те що показали їх унікальну історію і  допомогли зробити цей день ідеальним! Дякую за довіру! Дякую за Ваше тепло!

Write a comment

Comments: 0