«Фабрика ведучих» - шлях до вдосконалення

Ваш весільний експерт

Аліна Познанська


Креатив, розкутість, талант, жага до вдосконалення і просто бомбезний заряд енергії об’єднав найкращих ведучих української планети Земля в мальовничому місті Яремче , і просто не залишив шансів забути те дійсно круте дійство, яке запам’яталось назавжди кожному, хто там був!

Зірковий майстер-клас «Фабрика ведучих» - це черговий Level Up, Upgrade, ріст та просто переворот свідомості у сфері проведення заходів. Три вибухово-енергійних дні зіркові тренери – Григорій Решетник, Володимир Такудіс, Іван Городецький та Анна Павлюк прокачували нам мізки та розуміння, змусили по-новому подивитися на процес підготовки та проведення свят, розкрили зіркові секрети роботи з гостями, котрі вони напрацьовували роками. І звісно ж, безліч порад, колючо-мотивуючої правди та заряду натхнення працювати над собою, щоб якісно зріс рівень наших заходів.

Окремо хочеться сказати про організаторів. Івент-агенція «Ейфорія» зробила все, щоб ми всі відчули неймовірну ейфорію від майстер-класу. Професійно, чітко, на одному диханні! Дякуємо!

Ще більш приємно з того, що 3 дні я провела в компанії 40а мега-крутих ведучих, з котрими ми були на одній хвилі весь час (хоча часу катастрофічно не вистачало). Вдень тренінги, активне слухання і занотовування того, що згодом змінить життя кожного. Під час кава-брейків – веселі фото на згадку і знову ж таки обговорення почутого. В вечері – вибух позитиву, емоцій та енергії під час вечірки «Одєсская комуналка», а поті м пісні під гітару до ранку, бажаючи використати кожну хвилинку аби побільше ввібрати в себе тої незвичайно магічної атмосфери, котра була на фабриці.

Я не раз писала про важливість розвитку і особистого, і професійного. Але на Фабриці ведучих я отримала значно більше. Це важко висловити словами. Зовсім скоро ВИ це відчуєте.

До зустрічі на весіллях та святах!

Ваша Аліна Познанська

Write a comment

Comments: 0