Відкриття нового залу РК "Версаль" - Le Bo De Provans!

8 березня до свята весни, краси та жіночості Event-агенція "ViVat!" організувала відкриття нового залу РК "Версаль" - Le Bo De Provans!

Ведучі Аліна Познанська та Дмитро Будянський провели розкішну програму та порадували живим виконанням іноземних та вітчизняних хітів, жартівливими піснями під гітару, в яких знову і знову піднімали питання стосунків чоловіка та жінки. Олексій Гладун даручай чарівні мелодії саксофону. Артем Познанський зберіг прекрасні спогади на фото та відео. І Звичайно ж, колетив РК "Версаль" презентував кулінарні шедеври, котрі не залишили байдужим нікого. 

Le Bo De Provans - одне із найбільш мальовничих і популярних серед туристів селищ Провансу, розташоване біля руїн замку Бо на скелястому кряжі Малих Альп. Це маленьке містечко на півдні Франції славиться своїми вишуканими рожевими винами, а також можливістю відчути себе відірваним від світу. Тепер у сумчан є чудова можливість відчути справжню атмосферу Le Bo De Provans, скуштувати французьку кухню в РК Версаль. Кожна маленька дрібничка в новому залі надихає та переносить у Прованс.

Вечір пройшов чудово! Ми щасливі творити та дарувати позитивний настрій та частинку нашого серця!

Write a comment

Comments: 0