Модні тенденції дизайну весілля у 2015 році

Вибір основного стилю весілля - один з ключових організаційних моментів. Від цього залежить буквально все: вибір весільних нарядів, аксесуарів, оформлення свята і навіть вибір місця його проведення - абсолютно в усьому повинен простежуватися стиль.

художній дизайнер та декоратор

Анна Колодка


Сучасні весілля стають усе більш цікавими. Стрімко наближаючись до західних традицій, молодята все частіше обирають виїзну реєстрацію як гарну альтернативу церемонії в РАГСі. У новому сезоні виїзні церемонії під відкритим небом продовжують набирати оберти, і це не дивно, адже у них є значні переваги перед звичним стандартом. Крім того, що може бути прекрасніше, ніж розписатися під відкритим небом саме так, як Ви завжди мріяли? Свіже повітря, близькість природи, простір і романтика.

Однозначно залишаються в тренді тематичні весілля. Взагалі, дуже тішить той факт, що зараз весілля стали більш стильними та продуманими, в них більше відображення характеру молодят та історії їхнього кохання.

Тож давайте поговоримо про головні тенденції організації весілля у 2015 році.

 

1.            Еко стиль

Ось уже кілька сезонів весілля в еко стилі залишається на піку популярності. Усе це завдяки своїй гармонійній простоті і екологічності, що дає можливість бути ближче до природи. Садові квіти, фрукти, квітучі дерева, листя стануть відмінним доповненням до декору. У сучасному суспільстві все більше людей стають прихильниками бережливого ставлення до природи. Це не могло не відбитися і на весільній сфері. До речі, за результатами досліджень американських фахівців таке оформлення свята дозволяє економити до 40% весільного бюджету. Зупинимося детальніше на так званому eco-friendly стилі і поговоримо, як використовувати його ідеї для оформлення весілля.

 

Основна ідея цього стилю - максимальна екологічність, використання старих сімейних речей, мінімум нових матеріалів і пластика. Аксесуари для таких урочистостей зазвичай виготовляють вручну з натуральних матеріалів, таких як дерево, картон, перероблений папір, натуральні тканини, використовують безліч старих скляних баночок, живі квіти в горщиках замість зрізаних, безліч свічок. В оформленні традиційно переважають зелений, коричневий і бежевий тони.

Весільну церемонію і банкет можна провести під відкритим небом, на мальовничій зеленій галявині. Добре впишеться в стилістику «зеленого» весілля інтер'єр дерев'яного котеджу.

Головне правило декору еко свята: мінімум нових матеріалів, максимум всього натурального. Використовуйте шишки, мотузки, мішковину, старі газети, непотрібні книги, пляшечки, рослини в горщиках, мох і різні трави.

Зі старих лампочок або скляних пляшок вийдуть чудові вази для квітів.

Розсадочні картки замінять горщики з живими рослинами з прикріпленими до них іменами гостей. Їх можна використовувати в якості компліментів гостям.

Ще один атрибут еко весілля - екологічний вид транспорту. У святковому кортежі можуть бути човни, велосипеди, електромобілі або коні.

2.     Стиль Бохо

Циганські наряди, пір'я, «ловці снів» впереміш зі східними мотивами, різнобарвним посудом, яскравим декором, мереживом і хвилястими сукнями та розпущеними локонами. Дух свободи, бродячих музикантів і безмежного кохання. Бохо-стиль, або gipsy - це напрямок для сміливих людей, не обтяжених штампами і умовностями. Абсолютна свобода творчості і розслаблена обстановка, гучна музика, ніяких традицій - тільки шалене кохання!

3.     Hand-made

Усе більшою популярністю серед молодят стали користуватися різні аксесуари, виготовлені вручну, так званий весільний hand-made. Різні паперові гірлянди, квіти, в'язані серветки, запрошення або бонбоньєрки, виготовлені вручну, здатні зробити свято більш затишним, передати частинку тепла та індивідуальності пари.

4.     Тематичні та кольорові весілля

Для кольорових і тематичних весіль місце залишиться теж, так само як і для класичних і вишуканих урочистостей. Якщо говорити про колір, то шалено популярним залишається смарагдово-зелений з золотом, це надзвичайно вишукане, приголомшливе поєднання відтінків. Також входять в моду східні візерунки, пастельні кольори від ніжно-фіолетового до рожевого. Моноколір - це ще один абсолютний хіт і напрямок у наступному весільному сезоні.

5.  Геометричні візерунки та фігури

          Геометричні візерунки та фігури можуть стати основним елементом весільного образу. Трикутники, ромби, кола,- можуть стати оригінальними елементами оформлення.

          Одним з таких цікавих елементів став шеврон - V-подібний візерунок у вигляді загостреного зигзага з прямих ліній. Цей принт міцно увійшов в моду ще в минулому сезоні. Він може стати оригінальним мотивом прикраси банкетного залу, запрошень та інших елементів декору. Цей візерунок здатний додати динамічності весільному декору, він просто ідеальний для шанувальників простоти і мінімалізму.

6.     Флористика

      У флористиці на піку популярності залишаються гортензія і піоновидні троянди, але все більше уваги привертають люпин, різнокольорові гвоздики, дельфініуми, велика кількість листяних рослин, які задають настрій і заповнюють великі простори.


Це, звичайно, не всі, але основні тренди весільного сезону 2015.  Але, не варто обмежуватися тільки ними.

Пам'ятайте, що головна увага повинна приділятися деталям, тому при підготовці весілля намагайтеся все продумувати до дрібниць. Фантазуйте та створюйте свій неповторний стиль.

Write a comment

Comments: 0