Акція до новорічних та різдвяних свят "Старость в радость"

Ми це зробили! РАЗОМ! Було складно, але завдяки Вашій підтримці ми змогли підготувати 224 подарунки та організувати святкову програму для наших дорогих бабусь та дідусів!

Велика подяка за підтримку Оксані Токаревій, колективу та учням 2 школи, УАБС, СумДПУ, Фотомагазин Папарацци, магазинам Supera Style, "Очумелые ручки", Event-агенції "VIVAT!", постійним фотографам Олексію Целіку та Марійці Беньяміновій. Окрема подяка за фінансову підтримку - Роману.

ДЯКУЄМО тим, хто надихає і щиро вірить в добро! Усі люди, котрі своїми руками та посмішками подарували тепло та радість мешканцям пансіонату. Організатори:Виктория Прийменко, Наталия Прийменко, Леонора Журавская, Ирина Поддубная, Євгеній Горун, Оля Вініченко, Артем Познанський, Аліна Познанська.

ДЯКУЄМО нашим артистам! Саша Кириченко, Марина Попатенко, Анастасія Шимаріна,Іра Мартиненко, Евгения Каба, Костя Петренко, Ігор Кусовник, Аня та Діма - яскравий шоу-дует, наймолодший учасник - Тимошка Прийменко, усі ви подарували неймовірну радість та насолоду нашим любим дідусям та бабусям!

Разом ми сила! Даруєш маленькі подаруночки і розумієш, що головне то увага до кожного. Коли бачиш сльози радості, коли чуєш слова подяки, що не забуваємо, то точно знаєш, що акція буде жити далі! ЗА вашої ПІДТРИМКИ можливо все!!! 

Детальний фотозвіт https://vk.com/album-46656110_209352005

Write a comment

Comments: 0